Hosting

Hosting Prestashop

Dobry hosting pod PrestaShop to taki, który będzie działał wydajnie i bezawaryjnie. To taki hosting, na którym nawet najbardziej zaawansowane rozwiązanie postawione w oparciu o PrestaShop nie będzie powodowało niedoładowanych wejść na stronę i masowej ucieczki klientów, którzy nie nawykli czekać po 10 sekund na ładowanie się podstrony.

Oferowany przez nas hosting PrestaShop to rozwiązanie, które z powodzeniem stosujemy u dziesiątek naszych klientów! W przypadku każdego klienta do wyboru rozwiązania hostingowego podchodzimy indywidualnie – nasz partner hostingowy firma Hostings daje możliwość korzystania nie tylko z wydajnych maszyn serwerowych w formie współdzielonej, ale oferuje również dedykowane rozwiązania hostingowe. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze hostingu pod PrestaShop, oraz chociażby przenieść w całości istniejący już sklep na polecane przez nas rozwiązanie.

Po hosting PrestaShop tylko do nas!

Nie szukasz hostingu? Sprawdź już teraz co mamy dla Ciebie w ofercie:

• Integracje I Moduły • Integracje Z Płatnościami OnLine • Integracje Z Porównywarkami Cen •

Opisz swój problem

Pomożemy Ci w każdym problemie - prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, z którą się mierzysz i podanie danych do kontaktu.

 

Kontakt

E-mail: adam@brand-house.pl
Tel: +48 724 172 453
Tel: +48 501 100 536