Integracje

INTEGRACJA PRESTASHOP Z PORÓWNYWARKĄ CEN

Oferujemy Ci skuteczną integrację z porównywarką cenową. Dzięki tej integracji będziesz miał możliwość automatycznego wysyłania, aktualizowania, oraz zarządzania swoją ofertą w najpopularniejszych porównywarkach cen dostępnych w Polsce, Europie i na Świecie!

INTEGRACJA Z CENEO

Ceneo jako jednak z największych w Polsce porównywarek cen to świetne miejsce szczególnie dla e-commerce, które sprzedają produkty z kategorii powielanych. Sprzedajesz armaturę, narzędzia, części – z pewnością integracja z CENEO jest Ci potrzebna!

INTEGRACJA Z NOKAUT.PL

Nokaut – jedna z największych i najdynamiczniej rozwijających się porównywarek cen – chcesz tak być? Z chęcią zintegrujemy Cię z nią sprawnie, szybko i z gwarancją na integracje!

INTEGRACJA Z OKAZJE.INFO

Integracja PrestaShop z okazje.info to szansa na dotarcie do blisko 6 000 000 użytkowników generujących 16 000 odsłon za pośrednictwem 4 głównych serwisów grupy.

INTEGRACJA Z GOOGLE MERCHANT CENTER

Chcesz sprzedawać za pośrednictwem opcji Zakupy w Google a jednocześnie by Twoje produkty były widoczne bezpośrednio w wyszukiwarce Google? Integracja z Google Merchant Center to zapewnia, oraz możliwość zastosowania dynamicznego remarketingu i to wszystko w zautomatyzowanej formule!

INTEGRACJA Z INNYMI PORÓWNYWARKAMI

Chcesz zintegrować swój sklep na PrestaShop z inną porównywarką cenową? Napisz do nas – do każdej integracji podchodzimy indywidualnie!

Opisz swój problem

Pomożemy Ci w każdym problemie - prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, z którą się mierzysz i podanie danych do kontaktu.

 

Kontakt

E-mail: adam@brand-house.pl
Tel: +48 724 172 453
Tel: +48 501 100 536