Integracje

INTEGRACJE Z PRESTASHOP

Sprawna sprzedaż wymaga od e-commerce integracji z systemami ERP, płatnościami online, czy dostawcami rozwiązań logistycznych. To wszystko możliwe jest również ze sklepem internetowym PrestaShop.

Pragniesz wdrożyć integrację z PrestaShop i nie wiesz komu powierzyć to zadanie? Już znalazłeś! Skontaktuj się z nami – do każdej integracji podchodzimy indywidualnie. Możesz otrzymać również suport po zintegrowaniu PrestaShop. Obejmiemy Cię również okresem gwarancyjnym.

PORÓWNYWARKI CENOWE

Zintegruj PrestaShop z najpopularniejszymi porównywarkami cen w sieci – sprzedawaj minimalizując swój czas na pozyskanie klientów!

PŁATNOŚCI ONLINE

Kompleksowa integracja i pomoc w procesie rejestracyjnym z płatnościami online. Wdrożenie płatności i możliwość uzyskania preferencyjnych warunków dla Twojego sklepu!

HURTOWNIE ONLINE

Zintegrujemy Cię z największymi hurtowniami online – sprzedajesz w modelu dropshipping? – tym rozwiązaniem na pewno będziesz zainteresowany!

PROGRAMY ERP / CRM

Chcesz podłączyć swój sklep PrestaShop z oprogramowaniem księgowo-magazynowym typu ERP? Lub z CRM-em sprzedażowo-marketingowym? Napisz do nas!

INTEGRACJA Z KURIERAMI

Do Twojego sklepu PrestaShop podłączymy najpopularniejsze rozwiązania logistyczne – zarządzanie wysyłką jeszcze nigdy nie było tak proste jak dziś!

INTEGRACJA Z ALLEGRO

Allegro połączone z PrestaShop to możliwość sprzedaży na największej platformie e-commerce w Polsce z wykorzystaniem własnego sklepu internetowego.

Opisz swój problem

Pomożemy Ci w każdym problemie - prosimy o szczegółowe opisanie sytuacji, z którą się mierzysz i podanie danych do kontaktu.

 

Kontakt

E-mail: adam@brand-house.pl
Tel: +48 724 172 453
Tel: +48 501 100 536